Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta3) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
dz: ལྷོད་རྟགས་-ནང་དོན་འདི་འགྲེལ་བཤད་བརྐྱབ་ནིའི་  ཐ་སྙད་ཚུ་གི་ཐོ་ཡིག་སོ་སོ་འཕྱལ་འཕྱལཝ། དཔེར་ན་: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: The value provided for %field is not a valid URL.
dz: %fieldདོན་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་གནས་གོང་འདི་ ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་མེད་པས།
