Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta3) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Category
mn: Ангилал

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Code
mn: Код

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах
