Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Code
sl: Koda

en: Member for
sl: Registriran

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar
