Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj
