Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: page
hu: oldal

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Category
hu: Kategória

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Code
hu: Kód

en: Role
hu: Szerepkör

en: description
hu: leírás

en: Operation
hu: Művelet

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Object
hu: Objektum

en: Display fields
hu: Mezők megjelenítése

en: Delete term
hu: Kifejezés törlése

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Action to take
hu: Akció kiválasztása

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
hu: A tartalmat meghatározó kifejezések vesszővel elválasztott listája. Például: móka, kötélugrás, mogyorós csoki, "Cégnév, Kft.".

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: Modify node fields
hu: Tartalom mezőinek módosítása

en: '@column' => value for @column
hu: „@column” => @column értéke

en: Expected format: <pre>!sample</pre>
hu: Az elvárt forma: <pre>!sample</pre>

en: You must select at least one field to modify.
hu: Legalább egy mezőt ki kell választani módosításra.

en: Modify profile fields
hu: Profilmezők módosítása

en: Execute arbitrary PHP script
hu: Tetszőleges PHP szkript végrehajtása

en: PHP script
hu: PHP szkript

en: Modify node taxonomy terms
hu: Tartalom taxonómia-kifejezéseinek módosítása

en: The selected nodes are not associated with any vocabulary. Please select other nodes and try again.
hu: A kiválasztott tartalmak nincsenek egyetlen szótárhoz sem rendelve. Más tartalmakat kell kiválasztani, melyekkel ismét meg lehet próbálni.

en: <br />Note that this field has no effect when deleting terms.
hu: <br />Megjegyzés: Ennek a mezőnek nincs hatása a kifejezések törlésekor.

en: (new tags)
hu: (új címkék)

en: Add the selected terms
hu: Kiválasztott kifejezések hozzáadása

en: Replace existing terms with selected ones
hu: A létező kifejezések cseréje a kiválasztottakra

en: Replace terms within same vocabulary
hu: Kifejezések cseréje egyazon szótáron belül

en: Delete selected terms
hu: Kiválasztott kifejezések törlése

en: You did not select any term nor did you choose to replace existing terms. Please select one or more terms or choose to replace the terms.
hu: Nincs egyetlen kiválasztott kifejezés sem, és a létező kifejezések cseréje sincs kiválasztva. Ki kell választani egy vagy több kifejezést, vagy a kifejezések cseréjét kell választani.

en: Modify user roles
hu: Felhasználói szerepkörök módosítása

en: Add roles
hu: Szerepkörök hozzáadása

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
hu: Ki kell választani egy vagy több szerepkört, melyet a kiválasztott felhasználókhoz kell rendelni.

en: Remove roles
hu: Szerepkörök eltávolítása

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
hu: Ki kell választani egy vagy több szerepkört, melyet a kiválasztott felhasználóktól el kell venni.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
hu: Nincs kiválasztva egyetlen szerepkör sem a hozzáadáshoz vagy az elvételhez. Valamit ki kell választani.

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: Displays rows with checkmarks for bulk actions.
hu: Megjeleníti a sorokat kiválasztó jelölőnégyzetekkel a tömeges akciókhoz.

en: Invoke them directly
hu: Közvetlenül hívja ezeket

en: Use Batch API
hu: <em>Batch API</em> használata

en: Use <a href="@jobqueue">Job Queue</a>
hu: <a href="@jobqueue">Job Queue</a> modul használata

en: To execute operations
hu: A műveletek futtatásához

en: Display operations as
hu: Műveletek megjelenítése mint

en: Dropdown selectbox with Submit button
hu: Legördülő kiválasztó lista beküldés nyomógombbal

en: Each action as a separate button
hu: Minden akciónak külön nyomógomb

en: Skip confirmation step
hu: Megerősítés mellőzése

en: Check this box to skip the confirmation page on this view and directly execute the operation.
hu: Ezt a négyzetet bejelölve át lehet ugrani a megerősítő oldalt ezen a nézeten, és egyből futtatni lehet a műveletet.

en: Display processing result
hu: Feldolgozás eredményének megjelenítése

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
hu: Ezt a négyzetet bejelölve a Drupal megjeleníthet egy üzenetet a kiválasztott objektumok feldolgozásának eredményéről.

en: Merge single action's form with node selection view
hu: Az egyszerű akciók űrlapját fűzze össze a tartalom kiválasztó nézettel

en: In case only one action is selected *and* this action is configurable, display its action form along with the node selection view.
hu: Abban az esetben, ha csak egy akció van kiválasztva ÉS ez az akció konfigurálható, akkor jelenítse meg az akció űrlapját a tartalom kiválasztó nézet mellett.

en: Selected operations
hu: Kiválasztott műveletek

en: Select all !objects rows in this view.
hu: Minden sor kiválasztása ebben a nézetben (!objects).

en: All <strong>!objects</strong> rows in this view are selected.
hu: Ebben a nézetben minden <strong>!objects</strong> sor ki van választva.

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: <a href="@view">Cancel</a>
hu: <a href="@view">Mégsem</a>

en: No row selected. Please select one or more rows.
hu: Nincs kiválasztott sor. Ki kell választani egy vagy több sort.

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
hu: Nincs kiválasztott művelet. Ki kell választani egy műveletet.

en: Performing %action on selected rows...
hu: %action végrehajtása a kiválasztott sorokon...

en: Perform %action on @type %oid.
hu: %action végrehajtása ezen: @type %oid.

en: Enqueued %action on @types %oid. Check the <a href="@queue">queued jobs page</a>.
hu: %action sorba lett állítva ezen: @types %oid. Ellenőrizni lehet a <a href="@queue">sorbanálló feladatok oldalán</a>.

en: Skipped %action on @type %title due to insufficient permissions.
hu: %action jogosultság hiányában nem lett végrehajtva ezen: @type %title.

en: Performed %action on @type %title.
hu: %action végre lett hajtva ezen: @type %title.

en: !results rows processed in about !time ms:
hu: !results sor fel lett dolgozva !time ms alatt:

en: No rows were processed:
hu: Nem volt sor feldolgozva:

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
hu: @operation feldolgozása közben hiba lépett fel az alábbi argumentumok használatakor: @arguments

en: Performed aggregate %action on @types %oids.
hu: %action csoportos végrehajtása ezeken: @types %oids.

en: views bulk operations
hu: <em>views bulk operations</em>

en: actions permissions
hu: akciók jogosultságai

en: An attempt by user %user to !perm was blocked due to insufficient permissions.
hu: %user kísérlete !perm végrehajtására jogosultság hiányában blokkolva lett.

en: Could not find object info for view table @table.
hu: @table nézet táblájához nem található objektuminformáció.

en: Actions permissions
hu: Akciók jogosultságai

en: Integrates actions with the permission system.
hu: Az akciókat egyesíti a jogosultsági rendszerrel.

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: The value provided for %field is not a valid URL.
hu: %field webcím hibás.

en: Pass objects as arguments to a page
hu: Az objektumok argumentumként történő átasása az oldalnak

en: Enter a URL that the user will be sent to.
hu: A webcím, ahova a felhasználó el lesz küldve.

en: Hide select all checkbox
hu: A mindet kiválasztó jelölőnégyzet elrejtése

en: Check this box to hide the "select all" checkbox and associated "select across all pages" button.
hu: Ezt a négyzetet bejelölve elrejti az „összes kiválasztása” jelölőnégyzetet és a „kijelölés az összes oldalon át” nyomógombot.

en: set
hu: csoport

en: All <strong>!objects</strong> rows in this !group are selected.
hu: !group csoportban minden <strong>!objects</strong> sor ki van választva.

en: Select only !objects rows in this !group.
hu: !group csoportban csak !objects sorok kiválasztása.

en: New?
hu: Új?

en: The selected nodes do not have any editable fields. Please select other nodes and try again.
hu: A kiválasztott tartalmakban nincsen szerkeszthető mező. Más tartalmakat kell kiválasztani, melyekkel ismét meg lehet próbálni.

en: return value;
hu: return érték;

en: Show PHP code area
hu: PHP kódterület megjelenítése

en: Check this ON if you want to show a textarea for each field to allow the user to write a PHP script that will populate the value of this field.
hu: Ezt bekapcsolva minden mezőnél egy szövegboboz fog megjelenni, ahol a felhasználó olyan PHP kódot írhat, amely feltölti a mezőt értékkel.

en: Select which field(s) the action form should present to the user.
hu: Az akció űrlapján mely mezők legyenek jelen a felhasználó számára.

en: You must select at least one field to be shown to the user.
hu: Legalább egy mezőt meg kell jeleníteni a felhasználó számára.

en: Execute a VBO programmatically
hu: Egy VBO futtatása programból

en: ...and <strong>!count</strong> more.
hu: ...és további <strong>!count</strong>.

en: - Choose a view -
hu: - Nézet kiválasztása -

en: Select the VBO to be executed.
hu: A futtatandó VBO kiválasztása.

en: Select the operation to be executed.
hu: A futtatandó művelet kiválasztása.

en: Operation arguments
hu: Művelet argumentumai

en: View exposed input
hu: Nézet felfedett bevitel

en: You must choose a view to be executed.
hu: Ki kell választani egy nézetet a végrehajtáshoz.

en: You must choose an operation to be executed.
hu: Ki kell választani egy műveletet a végrehajtáshoz.

en: View %vid was successfully modified.
hu: %vid nézet módosítása sikeres volt.

en: The following actions were ignored: %ignored.
hu: A következő akciók mellőzve lesznek: %ignored.

en: View %vid was not modified, because all actions were ignored.
hu: %vid nézet nem módosult, mert minden akció mellőzve volt.

en: - No operation found in this view -
hu: - Nincs művelet ebben a nézetben -

en: - All fields -
hu: - Minden mező -

en: Title contains
hu: A cím tartalmazza
