Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Code
hy: Կոդ

en: Role
hy: Դեր

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն
