Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Code
jv: Kode

en: Role
jv: Parāgā

en: Operation
jv: Operasi

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Sticky
jv: Pucuk

en: The value provided for %field is not a valid URL.
jv: Biji sing disediakna kanggo %field dudu URL sing bener.
