Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Category
os: Категори

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
