Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: page
sq: faqe

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Code
sq: Kodi

en: Operation
sq: Veprimi

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sq: Një listë termash të ndarë me presje, që përshkruan këtë përmbajtje. Shembull: argëtuese, bungie jumping, "Firma, Inc.".

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: The value provided for %field is not a valid URL.
sq: Vlera e dhënë për %field nuk është një adresë e vlefshme URL.
