Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: page
ur: صفحہ

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Category
ur: زمرہ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Active
ur: فعال

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Code
ur: کوڈ
