Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: None
bo: མེད།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Add roles
bo: འཁྲབ་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་བགོད་པ།

en: Remove roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར་བ།

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་དོར་བ།

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
bo: ཁ་སྣོན་དང་དོར་བར་བྱེད་པའི་འཁྲབ་མཁན་གདམ་མེད།

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bo: %field་ལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཐོབ་གྲངས་ནི་ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མ་རེད།
