Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: None
et: Puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Node
et: Postitus

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Authored by
et: Autor

en: Code
et: Kood

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Jäta tühjaks, et kasutada postitamise aega.

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: Select...
et: Vali...

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Select
et: Vali

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
et: Komadega eraldatud loend märksõnadest, mis kirjeldavad seda sisuelementi. Näiteks: naljakas, benžihüpe, "Kompanii, Inst.".

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Execute
et: Rakenda

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
et: Välja %field sisu pole korrektne viide.
