Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: None
gl: Ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Node
gl: Nodo

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Authored by
gl: Creado por

en: Code
gl: Código

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operation
gl: Operación

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
gl: Formato: %time. Déixeo baleiro para usar a hora do formulario de envío.

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Read only
gl: Só lectura

en: Select
gl: Selección múltiple

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
gl: Unha lista de termos separada por comas que describe este contido. Por Exemplo: divertido, salto con corda, "Company, Inc".

en: Read/Write
gl: Lectura/Escritura

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Execute
gl: Executar

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: '@column' => value for @column
gl: '@column' => valor para @column

en: The value provided for %field is not a valid URL.
gl: O valor proporcionado para %field non é unha URL válida.

en: - All fields -
gl: - Tódolos campos -
