Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: None
lt: Joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Node
lt: Mazgas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Code
lt: Kodas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.
