Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय

en: Comment settings
mr: प्रतिक्रिया संरचना

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच

en: Delete comment
mr: प्रतिक्रिया मिटवा
