Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ

en: Read/Write
pa: ਪੜ੍ਹਨ/ਲਿਖਣ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
