Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Language
se: Giella

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon
