Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Category
ta: வகை

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
