Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Node
ur: نوڈ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Code
ur: کوڈ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
