Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: None
bg: Не

en: Category
bg: Категория

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Authored by
bg: Написано от

en: Code
bg: Код

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Operation
bg: Действие

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
bg: Формат: %time. Оставете празно, за да се използва времето на изпращане на формата.

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Read only
bg: Само четене

en: Select
bg: Избери

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
bg: Списък от изрази, разделени със запетайки, който описва съдържанието. Например: забавен, скачане с бънджи, "компания".

en: Read/Write
bg: Четене и запис

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Execute
bg: Изпълни

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bg: Стойността за %field не е валиден URL адрес.
