Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: None
ca: Cap

en: Category
ca: Categoria

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Code
ca: Codi

en: Anonymous
ca: Anònim

en: description
ca: descripció

en: Operation
ca: Operació

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %time. Deixeu-ho en blanc per utilitzar l'hora del formulari de submissió.

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: Delete term
ca: Esborra terme

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Read only
ca: De només lectura

en: Select
ca: Seleccioneu

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
ca: Una llista separada per coma de termes que descriuen aquest contingut. Exemple: divertit, ponting, "Empresa, S.A.".

en: Read/Write
ca: Lectura/Escriptura

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Execute
ca: Executa

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: '@column' => value for @column
ca: '@column' => valor de @column

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
ca: Seleccioneu un o més rols que voleu assignar als usuaris seleccionats.

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
ca: Seleccioneu un o més rols que voleu esborrar dels usuaris seleccionats.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
ca: No heu seleccionat cap rol per afegir o treure. Seleccioneu algun.

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: The value provided for %field is not a valid URL.
ca: El valor proveït per %field no és un URL vàlid.

en: Override label
ca: Sobreescriu l'etiqueta

en: All (this page)
ca: Tot (aquesta pàgina)

en: All (all pages)
ca: Tot (totes les pàgines)

en: Line !line
ca: Línia !line
