Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Category
kk: Категория

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Code
kk: Коды

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
kk: Пішімі: %time. Жіберілген уақытын қою үшін бос қалдырыңыз.

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
kk: Контентты сипаттайтын, үтірмен бөлінген терминдер тізімі. Мысалы: қызық, секіру, балапан.

en: Read/Write
kk: Оқу/Жазу

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: The value provided for %field is not a valid URL.
kk: Жеткізуші мәні %field дұрыс емес
