Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: None
nn: Ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Code
nn: Kode

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
nn: Format: %time. Dersom du ikkje endrar tidspunkt og dato, blir tidspunktet det noverande.

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: Read only
nn: Berre les

en: Read/Write
nn: Les/skriv

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Delete comment
nn: Slett kommentar
