Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: View
sr: Преглед

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Code
sr: Кôд

en: Anonymous
sr: Анонимни
