Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Code
th: รหัส

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
th: รูปแบบ: %time ปล่อยว่างถ้าต้องการใช้เวลาขณะที่ส่งข้อมูล

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Read only
th: อ่านอย่างเดียว

en: Select
th: เลือก

en: Read/Write
th: อ่าน/ตอบ

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Delete comment
th: ลบความคิดเห็น

en: The value provided for %field is not a valid URL.
th: ข้อมูลที่กรอกลงในช่อง %field ไม่ใช่ที่อยู่ URL ที่ถูกต้อง
