Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.11) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Next
tr: Sonraki

en: Language
tr: Dil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Administration
tr: Yönetim

en: None
tr: Hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Node
tr: Düğüm

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Authored by
tr: Yazan

en: Code
tr: Kod

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Operation
tr: İşlem

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
tr: Biçimi: %time. Gönderme zamanını kullanmak için boş bırakın.

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: Delete term
tr: Terimi sil

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları

en: Read only
tr: Sadece okunur

en: Select
tr: Seç

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
tr: Bu içeriği tanımlayan terimlerin virgülle ayrılmış listesi. Örnek: eğlenceli, yamaç paraşütü, "Şirket, Ltd.".

en: Read/Write
tr: Okunur/Yazılır

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Delete node
tr: Düğümü sil

en: Delete comment
tr: Yorumu sil

en: Delete user
tr: Kullanıcı sil

en: Modify profile fields
tr: Profil alanlarını güncelle

en: Modify node taxonomy terms
tr: Düğüm sınıflandırma etiketlerini düzenle

en: Modify user roles
tr: Kullanıcı rollerini değiştir

en: Add roles
tr: Rol ekle

en: Bulk Operations
tr: Toplu İşlemler

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
tr: %field için girilen veri geçerli bir URL değil.

en: All (this page)
tr: Tümü (bu sayfada)

en: All (all pages)
tr: Tümü (tüm sayfalarda)
