Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.12) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
dz: རྩ་སྒྲིག་: %time འབྲི་ཤོག་ཞུ་འབུལ་གྱི་ཆུ་ཚོད་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་སྟོངམ་བཞག།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
dz: ལྷོད་རྟགས་-ནང་དོན་འདི་འགྲེལ་བཤད་བརྐྱབ་ནིའི་  ཐ་སྙད་ཚུ་གི་ཐོ་ཡིག་སོ་སོ་འཕྱལ་འཕྱལཝ། དཔེར་ན་: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: Read/Write
dz: ལྷག/འབྲི།

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: The value provided for %field is not a valid URL.
dz: %fieldདོན་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་གནས་གོང་འདི་ ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་མེད་པས།
