Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.12) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Node
mg: Fehy

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
