Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.12) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Node
ml: നോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
