Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.12) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Read/Write
my: ဖတ်/ရေး

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်
