Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
am: ቅርፀት፡ %time። ቅጹ የገባበትን ግዜ ለመጠቅም ከፈለክ ይህን ባዶ ተው።

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Read only
am: ንባብ ብቻ

en: Read/Write
am: አንብብ-ፃፍ

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ
