Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: Category
ast: Categoría

en: Field
ast: Campu

en: View
ast: Vista

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Node
ast: Noyu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Code
ast: Códigu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Operation
ast: Operación

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización
