Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Category
jv: Kategori

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Code
jv: Kode

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: The value provided for %field is not a valid URL.
jv: Biji sing disediakna kanggo %field dudu URL sing bener.
