Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Category
mn: Ангилал

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Code
mn: Код

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Read/Write
mn: Унших/Бичих

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах
