Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: Category
sk: Kategória

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Node
sk: Uzol

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Authored by
sk: Autor

en: Code
sk: Kód

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Operation
sk: Operácia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete použiť čas odoslania formulára.

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Select
sk: Zvoľte

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sk: Čiarkou oddelený zoznam termínov, ktoré popisujú tento obsah (napr.: zábava, bungee jumping, "Spoločnosť, s.r.o.").

en: Read/Write
sk: Čítanie/Písanie

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Execute
sk: Spustiť

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: '@column' => value for @column
sk: '@column' =&gt; hodnota pre @column

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: The value provided for %field is not a valid URL.
sk: Hodnota pre pole %field nie je platná URL.

en: callback
sk: spätné volanie
