Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Category
sl: Kategorija

en: Field
sl: Polje

en: View
sl: Prikaži

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Node
sl: Vozlišče

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authored by
sl: Avtor

en: Code
sl: Koda

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
sl: Oblika: %time. Če pustite prazno, bo uporabljen trenutni čas.

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Read only
sl: Samo branje

en: Read/Write
sl: Branje/pisanje

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar
