Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.13) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Node
sq: Nyjë

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Code
sq: Kodi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Operation
sq: Veprimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
sq: Formati: %time. Lëre bosh për të përdorur kohën e dërgimit të formularit.

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sq: Një listë termash të ndarë me presje, që përshkruan këtë përmbajtje. Shembull: argëtuese, bungie jumping, "Firma, Inc.".

en: Read/Write
sq: Lexim/Shkrim

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: The value provided for %field is not a valid URL.
sq: Vlera e dhënë për %field nuk është një adresë e vlefshme URL.
