Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.14) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Code
bn: কোড

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন

en: Comment settings
bn: মন্তব্যের সেটিংস

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
