Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.14) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Field
el: Πεδίο

en: View
el: Προβολή

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Code
el: Κωδικός

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
el: Μορφή: %time. Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιηθεί η ώρα υποβολής.

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Select
el: Επιλογή

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
el: Λίστα όρων διαχωρισμένων με κόμματα που περιγράφουν αυτήν την ύλη. Παράδειγμα: αστεία, χειμερινά σπορ, "Εταιρία, ΕΠΕ".

en: Read/Write
el: Για ανάγνωση/εγγραφή

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Delete comment
el: Διαγραφή σχολίου

en: The value provided for %field is not a valid URL.
el: Η τιμή για το %field δεν είναι έγκυρη διεύθυνση URL.
