Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.14) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն
