Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.14) - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Category
pl: Kategoria

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Node
pl: Węzeł

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Authored by
pl: Autor

en: Code
pl: Kod

en: Anonymous
pl: Anonim

en: description
pl: opis

en: Operation
pl: Czynność

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Nie wypełniaj pola, jeśli chcesz pozostawić datę dodania.

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Object
pl: Obiekt

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Delete term
pl: Usuń termin

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Select
pl: Wybierz

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
pl: Lista, oddzielonych przecinkami, terminów opisujących tę zawartość. Przykładowo "zabawne, skoki bungie, rozrywka".

en: Read/Write
pl: Odczyt/Zapis

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Modify node fields
pl: Zmień pola węzła

en: Execute arbitrary PHP script
pl: Wykonaj dowolny skrypt PHP

en: PHP script
pl: Skrypt PHP

en: Modify node taxonomy terms
pl: Zmień kategorie węzła

en: Add the selected terms
pl: Dodaj wybrane terminy

en: Replace existing terms with selected ones
pl: Zamień istniejące terminy na wybrane

en: Delete selected terms
pl: Usuń wybrane terminy

en: Modify user roles
pl: Modyfikuj role użytkownika

en: Add roles
pl: Dodaj role

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą przyznane wybranym użytkownikom.

en: Remove roles
pl: Usuń role

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą odebrane wybranym użytkownikom.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
pl: Nie wybrano żadnych ról do przyznania lub odebrania. Proszę wybrać jakąś czynność do wykonania.

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe

en: Display operations as
pl: Wyświetl operacje jako

en: Dropdown selectbox with Submit button
pl: Lista rozwijana z przyciskiem Wyślij

en: Each action as a separate button
pl: Każda akcja jako osobny przycisk

en: Skip confirmation step
pl: Pomiń krok potwierdzenia

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
pl: Nie wybrano operacji. Proszę wybrać operację do wykonania.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania operacji @operation z argumentami: @arguments

en: The value provided for %field is not a valid URL.
pl: Adres wprowadzony w polu %field jest nieprawidłowy.

en: Read-only
pl: Tylko do odczytu

en: Override label
pl: Nadpisz etykietę

en: Show available tokens
pl: Pokaż dostępne wzorce

en: Line !line
pl: Linia !line

en: Set parameters for %operation
pl: Ustaw parametry dla %operation

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
pl: Pominięto operację %operation na @type %title z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
pl: Czy na pewno chcesz wykonać operację %operation na wybranych elementach?

en: Change comment settings
pl: Zmień ustawienia komentarzy
