Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.15) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Category
af: Kategorie

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Code
af: Kode

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Operation
af: Operasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Read only
af: Slegs lees

en: Read/write
af: Lees/skryf

en: Read/Write
af: Lees/Skryf

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: The value provided for %field is not a valid URL.
af: Die waarde verskaf vir %field is nie 'n geldige URL nie.
