Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.15) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Field
km: វាល

en: View
km: មើល

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Code
km: កូដ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
km: ទ្រង់ទ្រាយ ៖ %time ។ ទុក​​ទំនេរ​ ដើម្បី​ប្រើ​ពេល​​ដាក់​ស្នើ​​សំណុំ​បែប​បទ ។

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
km: បញ្ជី​ពាក្យ​ដែល​​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ពិពណ៌នា​​អំពី​មាតិកា​នេះ ។ ​ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungie jumping, "Company, Inc." ។

en: Read/Write
km: ​អាន/សរសេរ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: The value provided for %field is not a valid URL.
km: តម្លៃ​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ចំពោះ %field មិន​មែន​ជា URL ​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។
