Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.16) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Administration
br: Mererezh

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm
