Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.16) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Field
ka: ველი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Code
ka: კოდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: Read/Write
ka: წაკითხვა/წერა

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
