Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.16) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Category
lv: Kategorija

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Node
lv: Mezgls

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Authored by
lv: Autors

en: Code
lv: Kods

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Operation
lv: Operācija

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Atstājiet tukšu, lai izmantotu formas iesniegšanas laiku.

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Delete term
lv: Dzēst terminu

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Select
lv: Izvēlēties

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lv: Ar komatiem atdalīts saraksts, kas apraksta šo saturu. Piemērs: jocīgs, kārtslēkšana, "Firma SIA".

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Modify profile fields
lv: Labot profila laukus

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lv: Norādītā vērtība laukā %field nav derīgs URL.
