Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.16) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Category
ne: वर्ग

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Code
ne: कोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
