Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.16) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය
