Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Code
be: Код

en: Anonymous
be: Ананім

en: Operation
be: Аперацыя

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
be: Фармат: %time. Пакіньце пустым, каб паставіць час дасылкі формы.

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: Select
be: Выбраць

en: Read/Write
be: Чытанне/Запіс

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: The value provided for %field is not a valid URL.
be: Значэнне ў полі %field ня з'яўляецца слушнай спасылкай.
