Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Category
bs: Kategorija

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Node
bs: Nod

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Authored by
bs: Napisao

en: Code
bs: Kod

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
bs: Format: %time. Ostavite prazno da koristite vrijeme objave.

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Display fields
bs: Prikaz polja

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)

en: Read/Write
bs: Čitaj/Piši

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Delete comment
bs: Obriši komentar

en: '@column' => value for @column
bs: '@column' => vrijednost za @column
